Stylově zpracované sedací soupravy z ekokůže

Auto moto Bydlení Cestování a stravování Ekonomika a finance Internetové obchody, eshopy Počítače a internet Služby a řemesla Vzdělávání a věda Zdravotnictví a sport Katalogy

Máte-li podobnou práci jako zbytek pracujících lidí, pak když dojedete domů nejspíše padáte vyčerpáním. Možná se tedy shodneme na myšlence že poté jsou elegantní sedací soupravy jsou jedním ze základních kamenů domácí pohody. Kvalita a pohodlí jsou tak u sedacích souprav faktory, jenž je nutné zvážit.

Chcete tipy pro sedací soupravy na českém internetu koupíte?

V jádru je možné vybírat pouze ze třech typů sedacích souprav, dělí se podle jejich obrysu.

Třídílné sedací soupravy saténové

První design je oddělená souprava, typický zástupce je semišové sedací souprava Adrian, která je jak je vidět složená ze dvou pohodlných křesel a jedné protáhlé lenošky. Tento druh sedacích souprav je všeobecně oblíben, už proto že se sedačky dají přesunout tam, kde jsou nejvíce potřeba. Tato sedací souprava a obdobné jsou zpracovány pro domácí použití, ale nebudou velmi vhodné vhodné do firemní jednací místnosti.

Další typ - sedací soupravy tvaru U

Následující typ sedacích souprav, který zde popíšeme je tvarovaný do U, tedy taková souprava, kde v centru může být konferenční stolek se skleněnou deskou a mohou zde s přehledem sedět tři osoby. Jako názorný příklad může sloužit sedací souprava Olimpic. Takovéto sedací soupravy jsou zpracované pro rodiny nebo menší kanceláře.

Obývací stěny z olše pomohou zpohodlnět váš obývák

Dá se říci, že po koberci a tapetách jsou obývací stěny barevným kormidlem celého obývacího pokoje, nezřídka totiž obývací stěna bývá nejmarkantnějším kusem zařízení v celém obývacím pokoji. Pokud je v obývací stěně nainstalována i LCD televize, pak budete k obývací stěně často směřovat pohledem. Proč si nepořídit nějakou vkusnou, že?

tvercové obývací stěny

Obývací stěny dělíme mimo jiné podle obrysu. Jsou obývací stěny jež doslova zaplňují jednu celou stěnu od koberce po strop. Sem by se hodila i obývací stěna Amigo, zpracovaná z lamina v provedení s povrchem ořechového dřeva. Takovéto obývací stěny mívají prosklené skříňky, šatní skříň a více typů poliček na všechno možné.

Další příklad obyvaci steny moderního typu

Následující typ obývacích stěn je v jádru sektorový, kde se jednotlivé skříňky obývací stěny dají odebrat a umístit samostatně. Přesto však tyto obývací stěny mívají většinou nepravidelný vzhled, podobný tvaru W, M nebo dokonce G. Tento typ obývacích stěn se zase skoro rutinně vyznačuje stojanem na televizi, dosti často i větší. Ilustračním obrázkem by mohla být obývací stěna Floryda s separátní skříňkou a dvěmi velkými šatními skříněmi.

Jaký model si tedy pořídíte?
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba