Šatní skříně a botníky pomohou uspořádat domácnost

Auto moto Bydlení Cestování a stravování Ekonomika a finance Internetové obchody, eshopy Počítače a internet Služby a řemesla Vzdělávání a věda Zdravotnictví a sport Katalogy

Máte doma mnoho věcí a přitom potřebujete organizovat místo ve vašem bytě, který není zrovna dvakrát velký? Žádný problém. Firma Moravia Flat s.r.o. pro vás připravila širokou nabídku šatních skříní.
V nabídce internetového obchodu Skříně CZ najdete i skříně se zrcadlem nebo šatní skříně s nástavbou. Vybírat můžete i mezi šatními skříněmi z masivního borovicového dřeva.

Jsme připraveni uspokojit váš zájem i v případě, že hledáte botníky nebo předsíně a předsíňové stěny. Stejně jako šatní skříně, můžete vybírat i mezi botníky z masivu nebo předsíňové stěny z masivu.
Při výběru šatní skříně, botníku nebo předsíňové stěny je třeba dbát především na to, aby stylově vyhovovala potřebám vašeho interiéru. Ve většině případů není problém doladit odstín lamina nebo barvu moření v případě šatních skříní z masivu se stávajícím nábytkem. Výběr barev lamin i moření je opravdu veliký.

Užitnou hodnotu šatních skříní, botníků a předsíňových stěn dále zvyšují vestavěné policové systémy, se kterými lze ve většině případů libovolně manipulovat ve vertikálním směru. Některé předsíňové stěny zároveň suplují funkci botníků díky vestavěným držákům na obuv.

 

Věšáky, zrcadla a botníky

Poslední komoditou v nabídce internetového obchodu Skříně CZ je online prodej věšáků a zrcadel. Zrcadla a věšáky nabízíme v provedení z masivního dřeva borovice nebo je lze objednat v levnějším, ale nikoliv méně kvalitním provedení z LTD desky.

Přejeme příjemný nákup šatních skříní, věšáků a botníků.
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba