Další články s tématem designu, nábytku a interiérůCo se týče moderních trendů v designu, hi-tech doplňcích, nábytku a jiných věcí probíhá na trhu neustálá inovace a i přestože se snažíme držet krok s novinkami, ne vždy se to daří stoprocentně. Řekli jsme si tedy, že vám chceme i přesto přinášet zajímavé novinky z oblasti designu, trendů a novinek i mimo prostor pouhé kuchyně. Připravili jsme pro vás, a připravovat budeme i do budoucna, zajímavé články, návody, tipy a triky které vám mohou pomoci lépe vést domácnost.

Několik zajímavých článků které by vám mohly pomoci:

Umělé květiny

Tady však je webík který se Vám bude jistě líbit. Eshop ke nakoupíte dekorace do kuchyně a umělé květiny které Vám pomohou cítit se ve Vaší kuchyni více doma. Jedná se o eshop Edekor.cz kde si určitě vyberete... Co třeba nějakou palmu? Vybírejte dle libosti.

Italské postele z masivního dřeva

Toto je článek od našeho obchodního kolegy, nábytku Aldo

Spaní zabírá mnohým lidem více jak třetinu obvyklého dne. Dává tedy smysl vybrat si postel, na které budete příštích pár let trávit třetinu života, komfortní a spolehlivou. Máme tedy pro Vás tip kde takové postele získat.

Bezpečnostní skříně

Pokud se pracujete s hořlavinami a jinými nebezpečnými látkami, rozhodně vám doporučíme pořídit si bezpečnostní skříň. Nehořlavé bezpečnostní skříně pomohou udržet hořlavé chemikálie v bezpečí i když v místnosti vypukne požár, více se dozvíte v článku.

Regály

Nejen firmy, ale i obyčejné domácnosti mají někdy problémy s úložným prostorem, takže máme pro vás zajímavý článek o tricích, radách a vlastnostech regálů.

Ložnice Havana

I tento článek je od nábytku Aldo

Modulové nábytkové systémy prodělávají boom, poptávka roste, zvláště díky jejich obrovské flexibilitě. Ložnice havana patří právě do tohoto typu nábytku. uvazujete-li tedy o koupi ložnice, tento model jistě stojí za úvahu.

Obýváky Malaga

A konečně poslední článek od Alda

Další z modulových systémů, které si můžete libovolně rozšířit a upravit podle vašich potřeb. Obývák je vyroben z masivního lamina. Obývák lze rozdělit i na jednotlivé části a použít samostatně, například stoleček pod televizi.

Okna pro váš dům

Řešíte-li pro svůj dům nová a solidní okna, máme pro vás pár tipů jak na to..

Tým Kuchyní Radýs
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba