Rady k výběru mezi konzolovými regály.

Auto moto Bydlení Cestování a stravování Ekonomika a finance Internetové obchody, eshopy Počítače a internet Služby a řemesla Vzdělávání a věda Zdravotnictví a sport Katalogy

Možná, zkusme téma regálů radši vzít za trošku jiný konec. Pojďme tu otázku nastavit takto: Na základě čeho si najít odpovídající typ regálů pro vaši situaci?

Regály myšlené na domácnost

Na domácí použití bezmála není na výběr mnoho variant, tam doporučujeme policové regály. Leda že byste museli skladovat větší počty dat, například noviny, účetní výpisy nebo jiné věci, pak jsou oblíbená alternativa k policovým regálům regály konzolové. U konzolových regálů je nicméně potřeba myslet na to, že ten typ regálů nedáte ke zdi, musí mít na obou stranách volnou uličku.

A teď: Regály do skladů

A zde právě nastává to pravé dilemma. Otázkou pochopitelně totiž je, jaké průtoky produktů a variant budete přechovávat. Například pro pojištovny, co ukládají vnitřní data a hromady papíru jsou vhodným řešením posuvné regály, jež vyřeší uskladnění více věcí ve stejném prostoru než klasické regály. Je to tím, že posuvné regály umožňují vytvořit si prostor mezi těma dvěma regály, kde se bude hledat, nepoužívané regálové police jsou u sebe...

Tipy a triky pro regály do přepravního skladiště pro Evropu

Pro firemní centrální sklady s vyšším vytížením jsou pravděpodobně nejlepší paletové regály, na ně totiž umístíte EURO paletu, kterou pak máte možnost rovnou další den sundáte a doručíte adresátovi. To je elegantní řešení pro firemní centrální sklady co řeší celé kamiony.
Jestli však řídíte firmu, co obchoduje zákazníkům, nebo řeší více typů materiálů, pak je vhodné použít kombinace skladu regálového, kde se umístíte rychloobrátkový sortiment, a zároveň sklad konzolových regálů, nebo kombinaci konzolových a patrových regálů. Tam budete protáčet větší množství drobných, ale specializovaných objednávek. Takto byznys řeší desítky skladů součástek nebo sklady pro drogérie.
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba