Triky k výběru mezi ocelovými regály.

Auto moto Bydlení Cestování a stravování Ekonomika a finance Internetové obchody, eshopy Počítače a internet Služby a řemesla Vzdělávání a věda Zdravotnictví a sport Katalogy

A nebo jinak, zkusme otázku regálů spíše vzít za trochu jiný konec. Co tak tu otázku formulovat následovně: Podle čeho si pořídit odpovídající typ regálů pro vaši situaci?

Regály navržené na domácnost

Pokud kupujete regál pro domácí použití vlastně není co řešit, tam nezbývají než policové regály. Leda že byste nemohli jinak než archivovat větší počty dat, například tiskopisy, účetní výpisy nebo bůhví co, pak jsou používaná alternativa k policovým regálům regály konzolové. U konzolových regálů je nicméně nezbytné myslet na to, že konzolový typ regálů nepřivrtáte bezprostředně ke zdi, musí mít po obou stranách místo na pohyb.

Oříšek druhý: Regály do skladů

A teď právě panuje to pravé mystično. Otázkou v tomto případě totiž je, jaké objemy materiálů a rozměrů budete skladovat. Například pro větší firmy, co ukládají důvěrná data a hromady papíru jsou skvělým řešením posuvné regály, co vyřeší uskladnění více materiálu ve stejném pokoji než klasické regály. Je to tím, že posuvné regály dovolují vytvořit si uličku mezi těma dvěma regály, kde musíte hledat, zbylé regálové police odsunete stranou...

Pár rad pro regály do velkoskladu

Pro haly s vyšším vytížením jsou stoprocentně nejlepší paletové regály, na ně totiž dáte plnou paletu, kterou pak můžete rovnou další den sundáte a pošlete klientovi. To je přehledné řešení pro haly skladující celé kamiony.
Zda však vybavujete firmu, která obchoduje přímo koncovým zákazníkům, nebo skladuje více druhů zboží, pak je jednoduché užít kombinace skladu regálového, kde se uložíte rychloobrátkový sortiment, a pak sklad konzolových regálů, nebo mix konzolových a patrových regálů. Tam budete točit větší množství drobných, ale konkrétních objednávek. Takto to řeší mnoho skladů součástek nebo drogistických skladů.
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba