Proč zvolit vestavěné skříně

Stále větší modernizace bytů, rodinných domů a jiných prostorů Vás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především Vám "na míru šitý" způsob využití prostoru. Proto Vám nyní představujeme vestavěné skříně na míru s posuvnými dveřmi, které využívají v dnešní době největší část prostoru a úložných ploch, které v současnosti na našem trhu existují.

Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic a šatních tyčí.

Vestavěná skříň, to je komfort pro domov

vestavěné skříně

Dnes již každý ví, jak těžké je využít malé plochy naších domovů. Každá místnost využitá ke svému účelu potřebuje místo na ukládání velkého množství věcí, ať už se jedná o dnes tolik praktické pracovny, knihovny a šatny. Proto jsme nezapomněli na nic z toho, co je pro Vás blízké a důležité, ať už se jedná o knihy, hudbu, dokumenty, květiny, sběratelské objekty, atd. Všechno má své místo na viditelném, před prachem chráněném a bezpečném místě ve vitríně, knihovně či pracovně.

Improvizace interiéru

Nabízíme Vám výjimečný standart, kdy Vám z jedné velké místnosti uděláme dvě menší, aniž bychom použili zděnou příčku. Neexistuje lepší řešení než předělení místností oboustranným posuvným systémem, což se stává velmi oblíbenou a praktickou součástí domácnosti. Předěly je možné namontovat na míru bez jakéhokoli zásahu v místnosti, jsou efektní a uspoří místo, přičemž navíc vytváří osobitou a harmonickou součást Vašeho bytu nebo kanceláře.

Návrh a konzultace

vestavěné skříně

S návrhem spojeným s konzultací Vám rádi pomůžeme v naší prodejně a zároveň vzorkovně, kde bude Vaše představa vypracována odborným pracovníkem spolu s cenovou nabídkou. Po vytvoření návrhu vestavěné skříně a Vaším souhlasem přijede na místo realizace náš technik, který vyměří daný prostor k přesnému zpracování zakázky. Po zaměření a podpisu smlouvy následuje montáž, která bude provedena do 14 kalendářních dnů.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie našich vestavěných skříní.
Vestavěné skříně - fotogalerie


Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba