Pracovní pobyty v zahraničí

..aneb učení se i příjem najednou

Auto moto Bydlení Cestování a stravování Ekonomika a finance Internetové obchody, eshopy Počítače a internet Služby a řemesla Vzdělávání a věda Zdravotnictví a sport Katalogy

 

Nejlepším způsobem jak si můžete osvojit cizí jazyk, je žít chvíli v jejich prostředí. Pracovní a vzdělávací pobyty jsou právě jedna z těch nejlepších cest, jak se můžete nějaký jazyk naučit. Vezměme si jako příklad pracovní pobyt v Americe. Máte například možnost získat 4 měsíční pracovní vízum do USA, kde se jednak naučíte mluvit a rozuumnět anglicky, a jednak si i vyděláte. Pracovní pobyty v USA jsou tedy jednak možností jak se naučit jazyk, ale i si příjemně vydělat.

Práce a jazyky při pobytu v Kanadě

Další možnosti zahraničních pracovních pobytů pak jsou například v Kanadě, kde se můžete potkat i s velkou částí latinskoamerické populace, která mluví španělsky. Jazykové a pracovní pobyty v kanadě však také mohou být dobrým dárkem pro nějakého studenta, když si chce na chvilku odpočinout od školy a naučit se cizí jazyk. Pobyty rozhodně doporučujeme zvláště mladým lidem, aby se trochu otrkali a naučili další jazyky.
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba