On-line návrhář skříní na míru

vstup do návrháře skříní

Hezký den, přišli jste na stránku, kde se na českém internetovém trhu poprvé objevil program, kde jste si mohli přímo z pohodlí Vašeho domova navrhnout skříň na míru Vašim představám. Na poli k internetu tedy patříme k průkopnické špičce, a již brzy pro Vás spustíme nový, vylepšený model online návrháře vestavěných skříní, který bude spojen i návrhářem kuchyní na míru, máte se tedy na co těšit.

Sestavení on-line návrhu vestavěné skříně je zcela nezávazné!

Je však také spíše prvním návrhem, jak by váš pokoj měl do budoucna vypadat. Myslíme to tak, že na našich prodejnách čeká tým profesionálních interiérových návrhářů, kteří vám rádi pomohou Váš návrh dotáhnout dokonce a doplnit případné nezbytnosti. Například, pomohou vám s návrhem vnitřního osvětlení celé skříně, styly otevírání, výběrem správných materiálů atd.
Dalo by se tedy říci že odesláním poptávky nám vlastně dáváte najevo že byste rádi, aby vám někdo pomohl s návrhem vašich budoucích vestavěných skříní.

My to pro vás rádi uděláme. Online návrhář je tu pro to, aby vám i nám pomohl ujasnit si, co máte v plánu. Našim společným cílem poté bude vypilovat návrh do finální podoby a realizovat ho.

Pro spuštění on-line návrháře je třeba mít nainstalovaný program Adobe Flash Player. Tento program je ZDARMA ke stažení na stránkách společnosti Adobe. Většina dnešních prohlížečů ho již má v základě nainstalovaný, pokud by se Vám však ukázalo hlášení, že stránky vyžadují instalaci plug-inu, pak máme pro Vás
Postup na stažení a instalaci programu Adobe Flash Player.


Ukázka návrháře vestavěných skříní

Ukázka z návrháře vestavěných skříní


Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba