Dětský nábytek pro chlapce i dívky


Dětský pokojíček kluk Dětský pokojíčk holka studentský pokojíček kluk studentský pokojíček pro kluky studentský pokojíček pro holky

Tento designový dětský nábytek pochází z pera našich návrhářů, a je to v zásadě první vlajková loď našeho dětského nábytku, který vyrábíme sériově. V okamžiku Vás jistě nadchne design, jednoduchost a nápaditost jednotlivých prvků-pro děti skutečně nedocenitelné,ať už výsuvné kontejnery na hračky,pojízdná skříňka na časopisy a knížky a nebo velice praktické sedátko „šatna“umístěné hned vedle šatní skříně,na které se dítko naučí brzy sedat a oblékat se. Vkusně barevně sladěn s možností sestavení.Svou kompletností je to něco,co tu na trhu chybí ,jelikož pro mnohé je často obtížné i časově náročné vše zkompletovat tak,aby se nenarušil celkový a požadovaný dojem,který chtějí rodiče dítěti vytvořit. Vzhledem k tomu,že je nábytek sériový,je možnost následně dokupovat jednotlivé solitéry či v moment potřeby a růstu dítěte měnit jen určité prvky.

Jak jsme volili barvy

Dále jsme se zamysleli nad barevnou kombinací zmíněných pokojíčků- Bílá barva-Je symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti,zvětšuje prostor a napomáhá přemýšlení. Zelená barva-Je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje, napomáhá regeneraci a načerpání nové síly. Růžová barva-Symbol něhy, jemnosti a je označována jako barva srdce a děti jsou jednoznačně srdeční záležitostí ! Přicházíme s nabídkou zařazení k prodeji do Vašeho eshopu,veškeré konkrétní informace Vám rádi poskytneme na mailu miriam.kosatkova@seznam.cz, přičemž jsme schopni v moment objednání vyexpedovat nábytek do cca 2 dnů.

Jaké materiály byly při výrobě použity?

Celá tato řada je vyrobena z lamina, které je doplněno ABS hranami, aby se o ně děti neporanily. Šuplíky jsou plně výsuvné, děti do nich tedy budou mít výborný přístup, například třeba u stolku.. A konečně úchytky a madla na celé této řadě jsou vyrobeny z nerezu.

Solitéry dětského nábytku pro slečny

Je vyroben nadstandardně k potřebám dívek,velice moderní a kvalitní. Již v tomto věku lze vést ke vkusu.Zdaleka není určen ale jen pro malé holčičky-vše je možné pojmout jako studentský pokoj pro teenagerky,jakožto vkusný ,velice moderní a nadčasový .Praktický psací stůl a skříňky,u kterých se počítá s náročností a potřebami ve věku dospívajících dívek.Variabilita a kompletnost.

Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či student Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty


Solitéry pro chlapce

Velice nápaditý pokoj pro malé rošťáky,v každém ohledu zrealizovaný právě pro ně.Vše pro snadnou dostupnost a variabilitu.Pokoj,ve kterém si budou hrát a snadněji se orientovat. Něco co je hravě naučí,že i každá hračka-časopis -věc ..má své místo. Starší chlapci ,ale i dívky v dospívajícím věku jistě plně docení postel s možností odkládání na nástavec nad postelí..snadná dosažitelnost ke knihám-časopisům,praktický stůl s úzkou vysokou skříňkou na veškeré školní náležitosti,která je velice přehledná a velice snadno se v ní budou orientovat.Vkusně sladěno vše,co jest třeba.S možností dle potřeb a fantazie pokoj sestavit a následně popřípadě kdykoli obměnit –doladit.

Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či student Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty Dětský nábytek pro děti či studenty
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba