Uvolňující vířivky v vylepšeném pojetí, vířivka mobilní

Auto moto Bydlení Cestování a stravování Ekonomika a finance Internetové obchody, eshopy Počítače a internet Služby a řemesla Vzdělávání a věda Zdravotnictví a sport Katalogy

Aneb léčivá radost

Brali jste medovou masáž? Zakusili jste ten okamžik oklepání se od stresu jež masáž docilují? S vířivkou a jejím efekty je to taky takové, mile si do vířivky sednete, kdykoli se potřebujete zregenerovat a nabít energií. Odpočinkem ve vířivce mile relaxujete, zbývá si tedy sehnat tu správnou vířivku si vyberete, a kam se hodí postavit. Omývání se a relaxace ve vodě svlažuje lidstvo od jeho vzniku. Tudíž již v pravěkých kresbách na jeskyní jsou malby jak se myjí v něčem, co hodně připomíná dnešních vířivek, nebo v horkých oázách . Když pro obživu honili živou potravu, pak na horkou vodu prostě meli právo .V tématu lázní, brzkých prastrýčků vířivek a také i saun, zde mají v plenkách asi největší zásluhy Římané, díky jejichž vynalézavosti a nárokům se lázně začaly stavět do všech větších měst. Je předpokládané že první modely masážních bazénů , tehdy na manuální pohon, tedy proudů vody rozpohybované zřízenci bychom odhalili v dobách Caesarových. Tehdejší masážní koupele se od novodobých vířivek různily výsledky vzduchu a technologií. Do hodinových lázní tehdy chodil jistě celý římský lid , je tedy zřejmé že právě jim musíme děkovat za pokrok spa a v neposlední řadě vývoj našich vířivek.

Co čechy zrazuje od pořízení si klasické vířivky

U mnoha vířivek narážíte na omezení několika požadavky. Prvním nedostatkem , jenž může potenciálních kupců odpudit od koupě některé z mnoha vířivek je jejich nepružnost. I když to může znít nadsazeně, ale jejich nepoddajný, v případě většiny výrobců i nepohodlný povrch může čechy odradit, protože je nevybíravě nutí do jednoho jediného posedu. Plus je u drtivé většiny vířivek po majitelích očekávána mnohdy obtížná instalace, jsou značky co potřebují pod vířivku bazénové základy a betonové obložení, vyvedení sítí na zahradu atd. Instalaci klasické vířivky si lze nasimulovat že vám ji na zahrádku dopraví zesíleným jeřábem nebo i helikoptérou a týden vám všude běhají montéři. Jsou i modely vířivek, které mají jít stejně jako bazén pod povrch země, nepůjde tedy odnést si ji tedy při stěhování ssebou do vašeho nově postaveného domu. A najdeme i protiargument, který může lidem bránit ve vybrání si si osobní vířivky je jejich nezřídka drahý provoz. Provoz je jako bonus u mnoha vířivek i tak slabě tlumen, že když aktivujete dvoučlennou vířivku, nemůžete si přes hluk čerpadla a bublinek povídat. Tyto zádrhely zatím zastavily desítky sportovců, kteří již našetřili finance na to si nějakou vířivku koupit, ale ještě neviděli vhodný kus .

Zkuste jinou vířivku - bezinstalační vířivka

Tato vířivá vana má již 25 let historii, zkušební vířivku navrhli její designéři v roce 1985. Již od základu bylo myšleno na volnost. Vířivka se dá shrnout takto: tělo vířivé vany je vyrobeno z pevné porézní, tedy dobře těsnící pěny Polybond. Naši vířivku lze tak ručně odnést, sama základní model váží přesně 23 kilogramů, a přenést zevnitř ven.. Mobilní vířivky této značky jsou k sehnání ve třech objemech , záleží na počtu přátel, které si ssebou do vířivky budete chtít přizvat ... Nadto je vířivka benevolentní v tom jakou relaxační polohu zvolíte, není požadována nějaká jedna norma jak v ní sedět. Je tedy snadno možno mít zafačovaný palec na noze vyndanou přes okraj vířivky ven atd.
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba