On-line návrhář kuchyní na míru

Po online návrzích kuchyní na míru máme hodně velkou poptávku. Máme tedy ve výrobě zbrusu nový návrhář, ve kterém je naším cílem vyladit ty drobné nedostatky které Vás, naše zákazníky trápily na tom starším. Online návrhář, který pro Vás dolaďujeme bude skutečná špička.

Kdy bude nový návrhář kuchyní na míru spuštěn?

Momentálně na něm vylepšujeme jednak galerii kuchyňských spotřebičů a jednak pracujeme na jeho přehlednosti. Mějte s námi tedy prosím chvilku strpení.

Jak tedy navrhout Vaši budoucí kuchyň na míru?

Není nic snažšího, přijďte na náš showroom v Praze, Stanice metra Hůrka, telefonní číslo 725 772 999 případně můžete poslat e-mail na stodulky@interiery-radys.cz
Jsme též dostupní na skype: interiery.radys.slunecni

Jaký tým na Vás bude na showroomu čekat?

Tým který Vám s návrhem Vaší kuchyně na míru rád pomůže je tým interiérových návrhářů, který má dohromady ke 30 letem zkušeností v oboru návrhů interiérů na míru. Zkušenosti které u nás budete mít k dispozici již pomohly zútulnit stovky domácností.

A v neposlední řadě je tu i možnost poslat poptávku

Do poptávky prosím uveďte údaje, na které chcete aby Vás naši designéři kontaktovali. Co se týče podrobností ohledně návrhu vaší stávající kuchyně, bylo by nejlepší, kdybyste nám uvedli pouze hrubý náčrt situace. Podrobnosti pak již dořešíte jak s našimi architekty tak se zaměřovacím technikem, který Vaši budoucí kuchyň na milimetr přesně zaměří. 

 

Nezávazná poptávkaSkříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba