Koupelnový nábytek

Auto moto Bydlení Cestování a stravování Ekonomika a finance Internetové obchody, eshopy Počítače a internet Služby a řemesla Vzdělávání a věda Zdravotnictví a sport Katalogy

Nevíte, jaký nábytek si pořídit do koupelny? V internetovém obchodě www.eko-domov.cz můžete čerpat nejen inspiraci, ale také ji hned realizovat. V nabídce je koupelnový nábytek , vodovodní baterie, vanové zástěny, sprchové kouty a hydromasážní sprchové panely. Koupelnový nábytek, který v sortimentu eko-domov najdete, je zpravidla výrobkem firmy Elita. Nábytek je určen pro velké i malé koupelny. Koupelnový nábytek se vyrábí v mnoha odstínech a je vyráběn z lamina, z masivu nebo ze skleněných prvků, které se vzájemně v sestavách nábytku kombinují. Jestliže budete hledat vybavení pro malou koupelnu, jak bylo v naší zemi dříve zvykem v panelových domech nebo rodinných domech, věnujte prosím, pozornost sestavě koupelnového nábytku Majus.

Koupelnový nábytek Majus

Majus je nábytek určený především do malých koupelen v panelových domech. Ke koupelnovému nábytku dodává internetový obchod buď klasická umyvadla, nebo dnes populární umyvadla z umělého mramoru. Pokud nepatříte k domácím kutilům, firma nabízí montáž nábytku přímo v domě zákazníka. Koupelnový nábytek Majus se dodává závěsný, na nožičkách nebo volně stojící. Sada nábytku je vyrobena z MDF desky a dřevotřískové laminátové desky. Úchytky na nábytku Majus jsou v barvě chromu a povrchová úprava je s vysokým leskem. Sada tohoto nábytku se skládá ze skříňky, umyvadla, komínků a zrcadla. K dalším sestavám koupelnového nábytku, které jsou k dispozici v internetovém obchodě, patří sestava Rennel. Sestava Rennel patří do skupiny koupelnového nábytku s moderním designem s vysokým leskem. Příjemným prvkem této sestavy nábytku jsou zásuvky s plným výsuvem a tichým samo zavíračem. Praktickou vlastností této sestavy je to, že nábytek je závěsný a tak Vám v koupelně zabere méně místa a vy můžete snadno vytřít vodu … pod nábytkem. Ať si vyberete z naší nabídky jakýkoli nábytek, věříme, že Vaší domácnost obohatí a Vy z něj budete mít co největší užitek.
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba