Kuchyně - fotogalerie


kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchňské šuplíky

Fotogalerii kuchyní jsme pro vás připravili z jednoduchého důvodu: abyste se mohli inspirovat těmi nejlepšími návrhy moderních kuchyňských návrhářů. Byla by totiž škoda, když už si novou kuchyň na míru pořizujete, mít ji designovanou tak že bude za pár let zastaralá. Naším cílem naopak je přinést k vám do domácnosti kvalitu a technologii takové úrovně, že Vaše kuchyň bude i po deseti letech fit a in.

Ceník kuchyní

Stejně tak je naším stylem jednat se zákazníky na rovinu, a proto jsme k fotografiím jednotlivých kuchyní přidali také rámcové ceny, abyste věděli, kolik zhruba který kuchyňský návrh bude stát. Mějte prosím na paměti že jedny z hlavních faktorů ovlivňujících cenu kuchyňské linky jsou materiály ze kterých je postavena kuchyňská linka a skříňky.


kuchyňka kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyňská digestoř kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyň kuchyně na míru kuchyň kuchyňské skříně kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyň kuchyňka kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyně na míru kuchyň kuchyň kuchyně na míru skříň na míru skříň na míruDalší zajímavé fotogalerie

Fotogalerie Svět fotek - Svět fotografií pohledem Karla Janáka.
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba